Spalio 7-osios rytą Paliesiaus dvare, Ignalinos rajone, suvažiavo 134 Trečiojo amžiaus universiteto dalyviai iš Švenčionių, Pabradės, Švenčionėlių, Adutiškio ir Milkuškų k. Pasveikinti senjorų su naujų mokslo metų pradžia atvyko Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius ir mero pavaduotojas Erikas Demidovas. Sveikinimo ir padrąsinimo kalbą sakė Senjorų tarybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pirmininkas, Trečiojo amžiaus universitetų asociacijos direktorius, smuikininkas Gediminas Dalinkevičiaus. Dvare sklandė ypatinga nuotaika, dalyvių širdis džiugino pianisto Povilo Jeramino ir smuikininko Gedimino Dalinkevičiaus atliekama muzika.
Dėkojame Švenčionių rajono savivaldybei ir jos merui Rimantui Klipčiui už nuolatinį dėmesį ir palaikymą Trečiojo amžiaus universitetui bei už organizuotą transportą dalyviams į šventę atvežti.
Nuoširdžiai ačiū visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo!

TAU-šventė TAU-šventė

Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos informacija

Previous Post