Dorinio ugdymo mokytojai: Ana Lastovska, Giedra Umbražiūnienė, Kristina Grigel, Birutė Stulgaitytė, Danuta Voitechovič, Vilhelmina Urbonienė pasidalino patirtimi apie nuotolinio ugdymo organizavimą karantino metu. Mokytojai teikia užduotis per Tamo ir Eduka dienynus. Su mokiniais ir pedagogais bendrauja per Zoom, Discord, Microsoft Teams nuotolinio mokymo programas. Taip pat naudojasi Messenger, Viber, elektroniniu paštu, bei telefonais. Savo darbais, naudingomis nuorodomis ir patirtimi pasidalino etikos mokytoja ekspertė Vilhelmina Urbonienė.
Pedagogai stengiasi, parinkti konkrečias užduotis, atitinkančias mokinių gebėjimus ir poreikius. Buvo pabrėžta, kad renkantis internetines aplinkas svarbu atsižvelgti, kurios leidžia kokybiškai perteikti bei įsisavinti ugdymo turinį, pritaikyti jį individualiai pagal kiekvieno gebėjimus. Neslepiama, kad tiek pedagogams, tiek moksleiviams šis adaptacijos laikotarpis buvo intensyvus ir kupinas naujų iššūkių. Tačiau šioje situacijoje galima įžvelgti ir pozityvių perspektyvų. Įprasta manyti, kad vaikai, jaunuoliai šiandien yra geriau įvaldę įvairias kompiuterines technologijas, negu juos mokantys mokytojai. Gal ir taip, jeigu kalbama apie socialinius tinklus, kompiuterinius žaidimus… Bet akademinis bendravimas virtualioje erdvėje jiems yra nauja patirtis, kuri manome bus vertinga ateityje – studijuojant aukštosiose mokyklose, dirbant globaliame pasaulyje.