2021 m. spalio–gruodžio mėn. Švenčionių Trečiojo amžiaus universiteto nariai dalyvavo NVO projekto „Spalvų liejimas ant šilko“, finansuojamo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis edukaciniuose užsiėmimuose, kurie vyko Švenčionyse, Švenčionėliuose, Pabradėje, Adutiškyje, Vidutinės ir Milkuškų kaimuose. Šiugždantis natūralus šilkas nuo neatmenamų laikų buvo labai vertinama ir brangi medžiaga. Šiandien šilkas žinomas visame pasaulyje, su juo šilta ir jauku žiemą, gaivu ir malonu vasarą. Be visų išvardintų privalumų, šilkas – puiki medžiaga meniniams gebėjimams atskleisti. Senjorai susikūrė ir pasidovanojo sau po originalų, rankų darbo šalikėlį. Užsiėmimus vedė mūsų nuostabioji, kūrybiškoji meistrė, sertifikuoto tautinio paveldo produkto amatininkė Lida Puzyriova.
Spalvų liejimas ant šilko Spalvų liejimas ant šilko
Spalvų liejimas ant šilko